آخرین مقالات

خانه » پروژه دانشجویی » هنر و گرافیک » دانلود پروژه تصویر سازی شعر کودک

دانلود پروژه تصویر سازی شعر کودک

مختصر توضیحات در مورد دانلود پروژه تصویر سازی شعر کودک

چکیده
پروژه من در ارتباط با تصویر سازی شعر کودکان بود ، به همین دلیل در این زمینه چه از لحاظ شعر کودک و چه در رابطه با تصویر سازی برای کودکان مطالعاتی داشتم که خلاصه از این مطالعات را در این تحقیق آورده ام ، تا با استفاده از این ها بتوانم پروژه ی خود را به اتمام برسانم ، به طوری که برای استاد راهنما وخودم یک کار مفید ورضایت بخش واز لحاظ اصولی کاری درست ومنطقی باشد.
قبل از اینکه چگونگی شروع وبه اتمام رسانیدن پروژه را توضیح بدهم ، کمی از تاریخچه ی تصویر سازی و اصول تصویر سازی کتاتهای کودکان ونوجوانان که در
کتابهای دیگر را جع به انها بحث شده است ، صحبت می کنیم .

فهرست مطالب :
۱- مقدمه
۲- تاریخچه تصویرسازان در جهان
۳- تاریخچه تصویرسازی در ایران
۴- طبقه بندی انواع تصویرسازی
۵- تصویرسازی
۶- آشنایی با اهداف تصویرگری
۷- مفهوم رنگ در تصویرگری
۸- تصویرسازی کتابهای کودکان و نوجوانان
۹- روند کار پروژه تصویرسازی شعر کودک

مقدمه
امروزه به هر جا که نظر افکنیم مشاهده می کینم که تصویر همه جا را احاطه کرده و نقش عمده ای را در ارتباطات بشهری به عمده دارد ، در واقع تصویر جزء لاینفک زندگی انسان می باشد . در دنیای امروز فن ارتباط تصویری از اهمیت فوق العاده برخوردار است . چو ن از طریق تصویر مفاهیم زیادی را می توان در هر نقطه دنیا که با شیم بیان کرد و این مسئله هیچ حد و مرزی را نمی شناسد . به همین دلیل باید با آموختن و شناسانده شدن ابعاد پنهان تصویر و درک مفاهیم پیچیده ان با دنیای پررمز و راز تصویر سازی آشنا شویم مخصوصاٌ۰ تصویر سازی برای کودکان که خود از جایگاه ویژه ای برخوردر است و باید در این زمینه دقت عمل لازم را در نظر داشت ، زیرا کودکان موجوداتی لطیف و دوست داشتنی با دنیایی مخصوص به خود هستند .
تاریخچه تصویر سازی
تاریخچه تصویر سازی در جهان
تصویر سازی در طول تاریخ جزء روایت گوی تصویر یا داستان پروازی تصویر نبوده است . آقا شروع داستان سرایی به صورت مکتوب خود با آغاز تمدن های اسطوره یی‌ وپیدایش اشکال خط نوشتاری ( که قدیمی ترین آن ها خطوط تصویری ،مانند خط هیروگلیف مصری وخطوط میخی باستان از قبیل خط سومری وعیلامی )

برای دانلود این پروژه بر روی “خرید این فایل “ کلیک نمایید

خــریــد ایــــن فـــایــــل

مطالب شابه مطلب فوق