آخرین مقالات

خانه » پروژه دانشجویی » فناوری اطلاعات » دانلود پروژه نحوه کار برنامه های کاربردی وب

دانلود پروژه نحوه کار برنامه های کاربردی وب

نحوه کار برنامه های کاربردی وبفهرست مطالب
نحوه کار برنامه های کاربردی وب
معماری برنامه کاربردی
URL های عمل مؤلفه
پردازش درخواست
بک تراک کش
ایجاد پروژه ها
انتخاب یک قالب
ایجاد یک پروژه برنامه وب
فایل ها و گروه های پروژه
کلاس ها
کلاس های پیش فرض در پروژهwebobject
مؤلفه های وب
منابع(Resources)
منابع سرور وب
چارچوب ها
یک برنامه وب این چارچوب ها
مقصد ها
ساخت برنامه شما
نصب برنامه کاربردی شما
خلق مؤلفه های وب
مؤلفه Main
فایل های Java
فایل های WOD و HTML
لیست یک – نمونه فایل HTML
لیست فایل WOD
چگونگی عملکرد عناصر پویا
حفظ و نگهداری وضعیت
افزودن متغیرها به مؤلفه شما
افزودن عناصر پویا به مؤلفه خود
افزودن متدها به مؤلفه
افزودن منطق بر متدها
چگونگی عملکرد حفظ وضعیت
استفاده از برنامه و شیء های Session
برنامه کاربردی
Session
نحوه کار برنامه های کاربردی وب
برنامه های کاربردی وب دسترسی پویای وب پیج های مبتنی برHTML از طریق یک مرورگر وب را ایجاد می کند. از آنجا که برنامه های کاربردیWeb Dbject شیء گرا بوده و به زبان جاوا نوشته می شود، برنامه کاربردی شماWeb page هایی را با ایجاد نمونه های شی ها به نام مؤلفه های وب به وجود می آورد.
مؤلفه وب ترکیبی از زیرمجموعه هایWocomponent و قالبHTML جاوا است. مؤلفه های وب همه مؤلفه ها و عناصر استانداردHTML شامل انیمیشنFlash، فیلم های Quichtime ، برنامه هایJava script و اپلت های جاوا را در برمی گیرد. مؤلفه های وب همچنین از کاسکاد ورقه های تعاریف(CSS) پشتیبانی می کند.
با افزودن عناصر خاصWebObject با همت هایHTML – به نام عناصر پویا- به مؤلفه‌های وب خود، محتوای پویا را به وب پیج های خود اضافه کنید. برخی عناصر پویا فاقد همت های HTML بوده و صرفاً در کنترل ایجاد محتوا به کار می رود. به عنوان مثال، محتوایی که شرطی یا تکراری است. هنگام پاسخ دهی به درخواست های مرورگر کلانیت، محتواهای پویا به HTMLایستا ترجمه و تبدیل می شود.
می توانید در ساخت مؤلفه های وب یا ازWebObject Builder یاDirect to Web استفاده کنید. WebObject Builderیک ابزار گرافیکی در خلق مؤلفه های وب بوده و عناصر پویا را به متغیرها و متدهای برنامه کاربردی شما محدود می کند. Direct to Web یک ابزار ساخت سریع نمونه بوده که برنامه کاربردی در حال کار وب را از مدل E0 ارائه شده خلق می کند. برای تغییر محتوای مؤلفه های Direct to WebازWeb Assistant استفاده نمایید. همچنین می توانید صفحات را فریز کنید- مؤلفه های وب را خلق کرده و به پروژه خود اضافه کنید- و آنها را با استفاده ازWeb Object Builder اصلاح نمایید.
باید قبل از معمول سازی برنامه کاربردی وب خود، درک بنیادینی از معماری یک برنامه کاربردی داشته باشید. این قسمت معماری برنامه های کاربردی وب را تشریح کرده و چگونگی کار عناصر پویا را در زمینه حلقه درخواست- پاسخ برنامه کاربردی را توضیح می دهد. هنگام پردازش یک درخواست و ایجاد صفحه پاسخ، شرح خلاصه ای از ترتیب متدها استنتاج می شود. این قسمت همچنین چگونگی کاربک تراک (پیمایش معکوس)Web Object ها را توضیح می دهد.
این سند چگونگی استفاده از ابزارهای مختلف Web Object را توضیح نمی دهد. در مورد مراحل استنتاجی در خلق قالب ها و ساخت عناصر پویا، راهنمای کاربرWeb Object Boilder را مطالعه کنید. در مورد چگونگی استفاده ازWeb Objects Direct to web Guid ,Direct to web (هدایت شیء های وب به راهنمای وب) را مطالعه نمایید.

خــریــد ایــــن فـــایــــل

مطالب شابه مطلب فوق