آخرین مقالات

خانه » کارآموزی » دانلود گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر شریف ابهر

دانلود گزارش کارآموزی آموزشگاه کامپیوتر شریف ابهر

مقدمه
“ان اشکر الناس الله اشکر مع الناس”
«شاعرترین مردم نسبت به خدا ، حق شناسترین آنان نسبت به مردم است»
شکر و سپاس ، شایسته خداوند یکتاست ، و اولین آموزگار بشر است و هم او نیاز آموختن را در وجود انسان به ودیعت گذاشته و او را تشنه آموختن ساخت که هیچ گاه از آموختن سیراب نشود.
خدای بزرگ را سپاسگزارم که در راه علم یاریم نمود و از او می‎خواهم تواناییم دهد تا آموخته‎هایم را در راه ثواب به کار بندم.
لازم می دانم که از اساتید گرانقدر خویش خصوصاً جناب آقای مهندس علی جماعت و مهندس حسینی که باعث گردیدند این دو واحد را با موفقیت طی نمایم تشکر کنم امیدوارم که همیشه در زندگیشان موفق باشند.
اینجانب برای طی نمودن ۲ واحد کارآموزی بر آن شدم که این واحد را در آموزشگاه کامپیوتر شریف ابهر طی نموده که هم تجربیات خویش را در زمینة تدریس کامل نمایم و هم به معلومات خویش بیفزایم . امیدوارم که توانسته باشم به نحو احسنت از عهدة کار بر آمده و موجبات رضایت استاد خویش را جلب کرده باشم.
من در تاریخ  ۱۳/۵/۸۶ کارآموزی خود را دراین مرکز شروع نموده و با طی ۳۰ روز و هر روز ۸ ساعت کار مفید (به مدت ۲۴۰ ساعت) ، در تاریخ ۲۰/۶/۸۶ کارآموزی خود را به اتمام رساندم و در متن زیر شرح کاملی از کارآموزی خویش را آورده ام که امیدوارم مورد پسند واقع شود.

با احترام فراوان هانیه غفاری-۲۱/۶/۸۶

تاریخچه آموزشگاه کامپیوتر شریف ابهر
این آموزشگاه در سال ۱۳۸۰ با مدیریت جناب آقای مهندس نعمت اله نجیب حسینی تأسیس شد. در این آموزشگاه رشته هایی مانند :
رایانه کار درجه ۱ و درجه ۲
ICDL  درجه ۱ و درجه ۲
ویژال بیسیک(VB) – اینترنت و شبکه
آموزش تمام زبان های برنامه نویسی:پاسکال , کیو بیسیک  , دلفی و…
آموزش کامپیوتر (مقدماتی و پیشرفته)
وقتی که کار آموز در کلاس شرکت می کند، موظّف است در دفتر حضور و غیاب را امضاء کند تا تعداد جلساتی که در کلاس شرکت کرده است مشخّص شود.کار آموز برنامه نویسی، بر اساس کتابهای استاندارد خودِ فنی و حرفه ای آموزش میدهدو امتحان دانش اموزان هر دو ماه یک بار در فنی و حرفه ای مرکزی پسرانه شهید چمران که در جنب دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر و فنی و حرفه ای مرکزی دخترانه سمیه که در خرمدره واقع است، برگزار می گردد.

خــریــد ایــــن فـــایــــل

مطالب شابه مطلب فوق