آخرین مقالات

خانه » پروژه دانشجویی » هنر و گرافیک » دانلود پروژه کیفیت رنگ در چاپ

دانلود پروژه کیفیت رنگ در چاپ

مختصر توضیحات در مورد دانلود پروژه کیفیت رنگ در چاپ

رنگ
سریع دقیق و راحت
کیفیت رنگ اضافی در چاپ افست تغذیه ورقی
جهانی شدن اکثر صنایع را تحت تاثیر قرار میدهد و صنعت چاپ مستثنی نمی باشد. و شخص همچنین باید رقابت در حال افزایش از رسانه های الکترونیکی را انتظار داشته باشد. برای دوام آوردن در کسب و کار در سالهای آینده شرکتهای چاپ وادار خواهند بود که اثر کیفیت بالا را بطور کارا و به موقع تولید نمایند چهره صنعت از کارگاههای بر پایه صنایع دستی به کارخانجات چاپ تعبیر می کنند. در منظر این پیشرفت استاندارد سازی و مدیریت رنگ اهمیت عمده کسب می نماید مدیریت رنگی که بعنوان مولفه ای از مدیریت کیفیت که شامل تمام فر آیندهای کار از طرح تاچاپ می باشد. عملیات های آژانس ها تکثیر و پیش چاپ به دستیابی این بوسیله استانداردICC که در خلال پویش و نمونه چاپی برداشتن یا بر روی پرده ICC شبیه سازی می کند که چگونه رنگها بعد از چاپ به نظر خواهند آمد یاری می‌شوند. ICC اختصار کنسرسیوم (ائتلاف)رنگ بین المللی است که به ابتکار FOGAR د ر ۱۹۹۳ تشکیل گردید. استاندارد و ICC همراه با نرم افزار پشتیبان همه کاربران را قادر می‌سازد که ابزارهای انتخاب خودشان را برای تولید اثر هنری دیجیتالی کیفیت بالا بطور سریع و بطور ارزان برای چاپ بالاترین کیفیت بکار برند.
اما این پیشرفت در آماده سازی کپی و چاپ مشروط بر استاندارد سازی در تمام مراحل جریان کار می باشد. تنظیم های پرس مناسب به استاندارد سازی مرکب زنی ، زیر لایها و مرکب ها . و تنظیم سیستمهای مورد استفاده در طرح ،تکثیر و پیش چاپ برای تطبیق با استاندارد کار تولید . این از اشتباهها جلوگیری می کند، کارایی را بالا می برد و از زمان و پول صرفه جویی می نماید. محصولات کنترل رنگ دولند بعنوان اجزای سیستم مدیریت کیفیت جامعی برای تامین کردن استانداردها ماشین (چاپ) از طریق کنترل سریع و بسیار دقیق ، چک ثبت و کمک می نماید. آنها کار آمدی و کارایی ماشین های چاپ عملکرد بالا را افزایش می دهند.و درجه ای از دقتی را که هر گز قبلا دستیافتنی نبودند فراهم می سازند.
فرازهایی در اجمال
-سریعترین سیستم در بازار
-کیفیت تنظیمی بی نظیر
-کار آسان
-یکپارچه در پرس ها با میز فرمان کنترل PECOM و در جریان PECOM
-قبلا بیش از ۲۰۰۰ نصب در سرتاسر دنیا

کنترل کیفیت:‌
ICC استاندارد های چاپ را می طلبد
استاندارد ICC و چاپ استاندارد سازی شده اساس مدیریت رنگ مدرن را تشکیل می دهند. و برای کنترل استاندارد های کنترل رنگ تکی در خود چاپ ،سیستمهای اندازه گیری و تنظیم رنگ برای تضمین کردن اینکه استاندارد ها رعایت می شوند ضروری می باشند سیستمهای کنترل رنگ مان رولند کیفیت استاندارد سازی را با دقت بی نظیر بالا می برد و از قبل ۲۰۰۰ نصب در سر تا سر دنیا وجود دارند.
کیفیت اندازه گیری موضعی را می طلبد
حتی زمانی که محتواهای تفکیک رنگ تکی بعنوان داده از پیش چاپ به چاپ انتقال می یابند ممکن است هنوز مشکلات چاپ وجود داشته باشند. اگر نوارهای کنترل بر روی ورق وجود نداشته باشند اختلالات چاپی می توانند بعنوان تغییرات رنگ بطور غلط تفسیر گردند و در نتیجه بطور اشتباه تنظیم شوند این البته به خرابی منجر می گردد. سیستمهای اندازه گیری مطمئن موضعی‌های مرجع معتبر را می طلبند بنابر این تنظیم در تصاویر هاف‌تن نیز معتبر است. تنها تکه های مرجع مثل تکه های محتوی در نوارهای کنترل چاپ می توانند بدون ابهام اختلالات چاپی را شناسایی کنند و برای کمک به تولید کار جهت تعیین اختلافها و استاندارد‌ها نماید.

برای دانلود این پروژه بر روی “خرید این فایل “ کلیک نمایید

خــریــد ایــــن فـــایــــل

مطالب شابه مطلب فوق