آخرین مقالات

خانه » سوالات متداول

سوال : نحوه فعالیت سایت « نوین داک » به چه صورت است؟

جواب : شما در سایت « نوین داک » می توانید با سفارش پروژه مورد نظر و پرداخت اینترنتی وجه محصول، فایل پروژه خود را در همان لحظه و بصورت آنی دریافت نمایید.

سوال: پروژه های انجام شده شامل چه موارد و مشخصاتی می باشد؟

جواب : اکثر مشخصات پروژه های انجام شده شامل تمامی مواردی خواهد بود که یک پروژه نیاز دارد. این مشخضات عمدتا دربرگیرنده عنوان ، لیست موضوعی ،چکیده ، متن پروژه ، جمع بندی و نتیجه گیری و فهرست مراجع خواهد بود. همچنین فایل های زمیمه در صورت نیاز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

سوال : آیا برای خرید نیاز به ثبت نام است؟

جواب : خیر، برای خرید از سایت نیاز به ثبت نام ندارید و به سادگی می توانید خرید خود را انجام دهید.

سوال : با چه کارتهای بانکی می توانم اقدام به پرداخت اینترنتی کنم؟

جواب : کلیه کارتهای بانکی تحت شتاب مورد پذیرش هستند.

سوال : محصول مورد نظر من در سایت موجود نیست؟

جواب : برای سفارش، به سادگی می توانید از طریق بخش تماس با ما درخواست خود را مطرح نمایید تا در صورت تایید مدیران، در کمترین زمان، محصول مورد نظر به فروشگاه اضافه شود.

سوال : آیا امکان ویرایش و افزودن قسمت های دلخواه برای هر محصول وجود دارد؟

جواب : بله، شما می توانید از طریق نرم افزار ورد در داخل صفحه توضیحات هر پروژه، اصلاحات مد نظر را انجام نمایید.

سوال : صفحه اتصال به بانک برای من با مشکل مواجه می شود؟

جواب : گاهی اوقات ممکن است به علت ترافیک زیاد بازدیدکنندگان، در اتصال به درگاه بانک و پرداخت وجه کالا با اشکال مواجه شوید. در صورت وجود هرگونه اشکال، حتما از قبل، توسط اخبار و اطلاعیه های سایت اطلاع رسانی خواهد شد.
با این وجود، می توانید از قسمت تماس با ما نسبت به حل مشکل خود اقدام نمایید.

سوال: آیا پس از انجام پروژه احتمال دریافت هزینه اضافی وجود دارد؟

جواب:   خیر. کل هزینه قبل از دریافت پروژه برآورد شده و دراختیار شما قرار می گیرد و پس از تحویل پروژه هیچ هزینه اضافی دیگری از شما دریافت نخواهد شد.

سوال: پروژه ها و تحقیقات انجام شده چگونه تحویل داده خواهند شد؟

جواب:  فایل های مربوط به پروژه های شما پس از پرداخت در همان لحظه و به صورت آنی قرار داده خواهد شد.

سوال : فرمت فایل پروژه ها چگونه است؟

جواب : پروژه های ارائه شده بصورت فایل های Word و PDF می باشند، فایلهای Word ارائه شده بصورت دلخواه قابل ویرایش هستند، فایلهای PDF نیز طوری طراحی شده اند که بسادگی قابل پرینت باشند، بدین صورت که شما احتیاج به کوچکترین ویرایشی ندارید، و در ضمن محتویات این نوع فایلها بدون هیچ گونه لوگو و شمایل تبلیغاتی می باشد، نمونه ی پروژه ها را می توانید در بخش دریافت نمونه پروژه ها ببینید.

توجه داشته باشید که پروژه های دریافتی گاهاً بدلیل حجم بالا، فشرده شده اند، که براحتی می توانید با قابلیت Unzip و یا استفاده از نرم افزار هایی مانند WinZip , WinRar فایل پروژه را از حالت فشرده شده خارج سازید.

سوال : آیا پروژه ی خریداری شده به آدرس ایمیل من ارسال می شود؟

جواب : خیر، فایل پروژه به ایمیل شما ارسال نمی شود، بلکه لینک دانلود پروژه به ایمیل شما ارسال می شود و همچنین یک کپی از آن در حساب کاربری شما نگهداشته می شود، پروژه های در سرور وبسایت موجود می باشند، شما پس از تأئید افزایش اعتبار یا مبلغ واریز شده به حساب می توانید، در هر لحظه از شبانه روز پروژه ی مورد نظر را دریافت کنید.

سوال : دانلود فایل برای خریدهایی که با کارت اعتباری بصورت آنلاین انجام می پذیرند چگونه است؟

جواب : در این روش در هر لحظه از شبانه روز پس از تکمیل فرآیند خرید، یعنی انتخاب پروژه، خرید و انتخاب نوع پرداخت ( در این مورد، انتخاب پرداخت از طریق کارت اعتباری بانکهای عضو شبکه شتاب ) پروژه ی مورد نظر خود را به محض انجام مراحل ذکر شده، دریافت خواهید کرد، در این روش احتیاجی به تأیید بخش مدیریت جهت دریافت پروژه ی خریداری شده ندارید.

 سوال : چرا شماره ی فهرست مطالب موجود در فایل دریافت شده با شماره ی صفحات در متن مقاله همخوانی ندارد؟

جواب : متن مقالات و فهرست آنها بصورت مجزا ویرایش شده اند تا احتمال وجود صفحات خالی در بین متن اصلی پروژه به حداقل میل کند، بنابراین می توانید پس از دریافت پروژه، متن اصلی پروژه را پرینت و سپس اقدام به تکمیل یا تصحیح شماره ی صفحات فهرست مطالب نمائید.